Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

23.08.2020

23 серпня 2020 року у Вовчанську пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Дня незалежності України. У заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Анатолій Косолапов, депутат Харківської обласної ради Віталій Панов, депутати районної ради, представники трудових колективів, громадськість. На початку заходів А.Степанець, А.Косолапов і В.Панов поклали квіти до пам'ятника загиблим героям на знак пошани до людей, які віддали своє життя заради незалежності та свободи рідної землі.

Потім відбувся мітинг на міській площі ім.В.Колокольцова, де було урочисто піднято Державний прапор України. Присутніх на заході з державними святами привітали керівники району А.Степанець і А.Косолапов, а також депутат обласної ради В.Панов.

Під час мітингу голова районної ради А.Степанець та голова райдержадміністрації А.Косолапов урочисто вручили паспорти юним громадянам Вовчанщини, а також відзнаку Почесного громадянина Вовчанського району, яким у 2020 році визначено Максименка Єгора Олексійовича, його вдові - Поліні Сергіївні. Після проведення мітингу святкові заходи продовжились спортивними змаганнями з міні футболу, які пройшли на спортмайданчику в міському Парку 40-річчя Перемоги.

 

На сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація