Вітання до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

23.08.2020

Шановні мешканці Вовчанського району!

Дорогі друзі!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення двох знаменних державних свят - Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Дня незалежності України!

Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують, як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку. Державний Прапор та незалежність України - це ті здобутки українського народу, які переконують увесь світ: Україна вільна і самобутня держава, яка будує своє майбутнє та творить сьогодення. Річниця незалежності України - це визначна дата для нашого народу. 29 років тому ми почали разом писати історію молодої держави, започаткували нову епоху в житті українців. Це свято законодавчо закріпило вікові демократичні прагнення українського народу до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Тож від усієї душі зичу вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

 

З повагою

голова Вовчанської районної ради               Анатолій Степанець 

 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація