У місті Вовчанську відзначили День пам'яті захисників України

28.08.2020

28 серпня 2020 року у Вовчанську відбувся урочисто-траурний мітинг по відзначенню Дня пам'яті захисників України та відкриттю пам’ятника Героям загиблим за Україну, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. В покладенні квітів до пам’ятника Героям загиблим за Україну взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Анатолій Косолапов, учасники АТО, представники трудових колективів, громадськість.

.


Відповідно до Указу Президента України за №621/2019 «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві, щорічно, 29 серпня, в Україні установлюється День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Хвилиною мовчання присутні вшанували усіх Героїв, які поклали свої життя за наше майбутнє.

.

На завершення заходу протоієрей Свято-Жено-Мироносицького храму І. Я. Остапович провів поминальну панахиду та освячення пам’ятника героям загиблим за Україну, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

.

 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація