У День знань в районі впроваджено два освітні мініпроєкти

01.09.2020

Голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець 1 вересня прийняв участь у презентації двох освітянських мініпроєктів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», а саме: «Твори смачно, смакуй творчо, вчись із задоволенням!» (оновлення осередку здорового харчування у Вовчанському ліцеї №2) та «Новоолександрівська загальноосвітня школа - заклад рівних можливостей».

Завдяки впровадженню мініпроєкту «Твори смачно, смакуй творчо, вчись із задоволенням!» у Вовчанському ліцею №2 приведено в належний стан, з дотриманням санітарно-гігієнічних норм, зона споживання їжі. В 2019 році завдяки перемозі в обласному конкурсі в ліцеї було відремонтовано кухню, а цей проєкт був продовженням розпочатої роботи по створенню комфортних умов для  організації повноцінного та здорового харчування учнів та працівників закладу.

В рамках мініпроєкту: замінена підлога, оновлена стеля та стіни у зоні споживання їжі, встановлені пластикові віконні прорізи у мийній кімнаті та буфеті, встановлена перегородка між зоною роздачі та споживання їжі, замінені дверні блоки.

Загальна вартість мініпроєкту 270,0 тис. грн., в тому числі з обласного бюджету виділено 135,0 тис. грн., з районного бюджету – 121,4 тис. грн., кошти конкурсанта склали 13,6 тис грн.

 

.

Особливої уваги, чуйності та турботи потребують діти з особливими освітніми потребами. Завдяки реалізації мініпроєкту: «Новоолександрівська загальноосвітня школа - заклад рівних можливостей», створені умови для вільного доступу до учбового закладу дітям з обмеженими можливостями. В ході впровадження мініпроєкту проведено заміну старих дерев’яних дверей та нові металопластикові, підготовлено настил та встановлено пандус.

Бюджет проєкту склав 145,2 тис. грн., в тому числі співфінансування з обласного бюджету – 57,6 тис. грн., з районного бюджету – 81,8 тис. грн., кошти конкурсанта – 5,8 тис. грн.

Анатолій Степанець вітаючи присутніх висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю в напрямку соціального та економічного розвитку громади.

.

 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація