Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Свято рятівників району

7.09.2020

17 вересня відзначається професійне свято – День рятівника. У житті надзвичайні ситуації завжди виникають несподівано. І в цих складних ситуаціях є люди, які професійно приходять на допомогу. Це працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальної служби, пожежної охорони, які займаються захистом життя громадян, ліквідацією і попередженням наслідків техногенних катастроф.

З нагоди свята рятівників нашого району з професійним святом привітали голова районної ради А.В.Степанець, заступник голови районної державної адміністрації К.І.Оксень, депутат Харківської обласної ради, голова правління ПРАТ «Вовчанський агрегатний завод» О.А.Антоненко, депутат Харківської обласної ради, директор СТОВ АФ ім.Т.Г.Шевченка О.М.Супрун, начальник Вовчанського районного відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області М.А. Воронков.

.

..

Анатолій Степанець у своїй вітальній промові подякував усім рятівникам за високий професіоналізм, мужність, добросовісне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, запобігти лихові та побажав міцного здоров'я, родинного благополуччя, щастя, здійснення мрій та бажань і якомога менше тривожних викликів.

Кращих працівників нагороджено спільною Почесною грамотою Вовчанської районної державної адміністрації та Вовчанської районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, особистий вагомий внесок у справу цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у Вовчанському районі та з нагоди професійного свята Дня рятівника.


Також, кращі працівники району отримали Почесні грамоти за свою роботу від територіальних громад району.

.

Для всіх присутніх був влаштований концерт, на якому працівники відділу культури району своєю творчістю милували серця і душі таких важливих для нас і нашої держави людей.

 

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація