Заходи з нагоди відзначення Дня працівників лісу

18.09.2020

Щороку, в третю неділю вересня, в Україні відзначається День працівників лісу. Саме з цієї нагоди 18 вересня відбулися заходи, де голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець та заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації К.І. Оксень, привітали представників трудового колективу Державного підприємства «Вовчанське лісове господарство» з їх професійним святом.

Зі словами вітання до присутніх звернувся голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, який щиро подякував «працівникам лісу» за їх віддану, нелегку, проте таку потрібну працю, та побажав, щоб достаток не оминав оселі, щастя і радості у житті та нових трудових звершень, сонячного настрою у свята і будні.

Кращих працівників лісового господарства було відзначено  спільними почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

.

Урочисті заходи продовжилися в приміщенні Державного підприємства «Вовчанське лісове господарство», де також кращі працівники господарства були відзначені Грамотами та Подяками.


 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація