Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Заходи з нагоди Дня партизанської слави

22.09.2020

З нагоди Дня партизанської слави голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Кирило Оксень, працівники районної ради та районної державної адміністрації, ветерани війни та праці поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам та вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю від ворогів.

З самого початку війни, поряд з призваними по мобілізації воїнами регулярної армії, діяли партизанські загони. У загони і бригади партизанського руху в Україні об'єднувалися десятки, сотні тисяч жителів міст і сіл. Ці люди зробили великий внесок у визволення Батьківщини і загальну Перемогу над нацизмом. Діючи буквально під носом у нацистів, ризикуючи власним життям і життям своїх рідних, партизани своїми діями знекровлювали ворога, завдавали дошкульних ударів по тилах ворога, ставили під серйозну загрозу його комунікації, проводили диверсійну роботу.

Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів.

 

Заходи продовжились в селі Стариця, на території якої у роки війни розташовувався партизанський загін. Біля пам’ятника загиблим воїнам зібрались голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, депутат районної ради Віктор Пієв, Старицький сільський голова Наталя Морозова, громадськість, де відбувся траурний мітинг та покладання квітів.

.


 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація