Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


В селищі Білий Колодязь презентовано мініпроєкт районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом»

29.09.20

28 вересня 2020 року ініціативна група селища Білий Колодязь презентувала мініпроєкт, реалізований в рамках районного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» «З щасливим дитинством - в успішне майбутнє» (облаштування дитячого ігрового майданчика на території Комунального закладу "Білоколодязький ліцей Вовчанської районної ради Харківської області")».

В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Білоколодязької селищної ради Володимир Сердечний, депутат Вовчанської районної ради, начальник відділу освіти, культури та спорту Вовчанської РДА Андрій Бережний, члени ініціативної групи та громадськість.

В рамках реалізації мініпроєкту «З щасливим дитинством - в успішне майбутнє» на території комунального закладу «Білоколодязький ліцей» облаштовано дитячий ігровий майданчик, чим створені комфортні умови для здорового та активного дозвілля на свіжому повітрі дітей дошкільного підрозділу.

Бюджет мініпроєкту склав 97,3 тис. грн., в тому числі кошти районного бюджету 48,3 тис. грн., селищного бюджету 44,1 тис. грн. та кошти конкурсантів 4,9 тис. грн.

Вітаючи переможців конкурсу, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець зазначив, все що втілено мініпроєктом - зроблено для нашого підростаючого покоління, для майбутнього нашої держави.

Анатолій Вікторович побажав не зупинятися на досягнутому та надалі, вже в об’єднаній територіальній громаді, приймати участь у всіляких конкурсах.

Переможцям конкурсу вручені логотипи районного конкурсу, що свідчать про успішну реалізацію мініпроєктів.

.

.

 

На сайті

На даний момент 11 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація