Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Заходи з нагоди Дня працівників освіти

01.10.2020

Традиційно у першу неділю жовтня працівники освіти відзначатимуть професійне свято. День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

01 жовтня відбулися заходи з нагоди Дня працівників освіти, в яких взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови районної державної адміністрації Кирило Оксень, педагогічні працівники закладів освіти району.


З професійним святом освітян району привітав голова районної ради Анатолій Степанець, який відзначив вагому роль вчителя у вихованні підростаючого покоління, подякував педагогам району за високе служіння обраній справі, відданість професії, мудрість і терпіння, за натхненну працю на благо рідного краю і всієї України. Анатолій Степанець побажав вчителям, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку і процвітання.

Педагогічних працівників району за сумлінну працю, значний внесок у справу навчання та з нагоди святкування Дня працівників освіти нагороджено спільними Почесними грамотами голови районної ради та заступника голови райдержадміністрації.


 

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація