Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Відбулося засідання постійних депутатських комісій

02.10.2020

02 жовтня під керівництвом заступника голови Вовчанської районної ради Ольги Камінської відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради. У засіданні взяли участь заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Кирило Оксень, спеціалісти відділів районної ради і райдержадміністрації, депутати постійних депутатських комісій з питань агропромислового розвитку, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів; з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики; з  питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань.

Члени постійних депутатських комісій заслухали інформацію про хід виконання районної Програми підтримки діяльності і відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою на 2018-2020 роки та обговорили проєкт рішення щодо внесення змін до неї. Також розглянули зміни до Програми розвитку закладів охорони здоров’я та до районного бюджету на 2020 рік.

Ще ряд питань, які розглядалися на спільному засіданні, були питання про надання згоди відділу освіти, культури, молоді та спорту Вовчанської райдержадміністрації на користування службовими приміщеннями навчальних закладів Вовчанського району громадській організації «Кругозір. Мотивація» за спортивним напрямком; про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж населеного пункту селища Білий Колодязь на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області та ін.

В результаті обговорення означених питань депутати постійних комісій запропонували розглянуті проєкти винести на розгляд чергової сесії районної ради.

 

На сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація