Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Відбулося засідання постійних депутатських комісій

06.10.2020

06 жовтня під керівництвом заступника голови Вовчанської районної ради Ольги Камінської відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради. У засіданні взяли участь заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Кирило Оксень, спеціалісти відділів районної ради і райдержадміністрації, депутати постійних депутатських комісій з питань бюджету; з питань комунальної  власності та комунального господарства.


На  засіданні депутатами було обговорено проект рішення про внесення змін до рішення XLI сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 12.12.2019 р. № 1148-VII «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами).

Також депутати розглянули питання стосовно комунальної власності, а саме: про надання згоди на проведення демонтажу прибудови та виконання ремонту ганку нежитлової будівлі фельдшерського пункту с. Волохівка КП «ЦПМСД Вовчанського району»; про надання згоди КНП «Вовчанська ЦРЛ» на списання з балансу медичного обладнання; про надання згоди на списання з балансу Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району частини нежитлового приміщення складу, розташованого за адресою м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15Г літера «Ф»; про передачу лічильника тепла ТЕРМ-02 з балансу КНП «Вовчанська ЦРЛ» на баланс Вовчанського підприємства теплових мереж.

В результаті обговорення означених питань депутати постійних комісій запропонували винести їх на розгляд чергової сесії районної ради.

Питання про передачу приміщення колишнього фельдшерського пункту с. Москалівка до комунальної власності Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області, було вирішено виключити з порядку денного сесії районної ради, яка відбудеться 08 жовтня 2020 року.

 

На сайті

На даний момент 6 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація