Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Сесія Вовчанської районної ради

08.10.2020

08 жовтня 2020 року під головуванням заступника голови Вовчанської районної ради Ольги Камінської, відбулася чергова XLІХ сесія Вовчанської районної ради VІІ скликання.

В роботі сесії взяли участь заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Кирило Оксень, начальники управлінь, відділів, служб РДА, керівники підприємств, установ, організацій та правоохоронних органів, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Анатолій Степанець та помічник Народного депутата України Дмитра Шенцева Тетяна Шевченко вручили талановитим та обдарованим учням і студентам навчальних закладів району сертифікати іменних стипендій народного депутата України Дмитра Шенцева.

.

.

.


На сесії депутати заслухали інформацію про хід виконання районної Програми підтримки діяльності і відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою на 2018-2020 роки і внесли зміни до неї та до Програми розвитку закладів охорони здоров’я.

На пленарному засіданні депутатським корпусом було вирішено ряд фінансових питань. Так, депутатами було підтримано:

- проведення уточнення районного бюджету на суму 1754,3 тис. грн. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, а саме: 4,8 тис. грн. районній державній адміністрації; 1749,5 тис. грн. міській раді.

- затвердження перерозподілу асигнувань районного бюджету в межах затвердженого обсягу: по відділу освіти, культури, молоді та спорту; по районній раді; по районній державній адміністрації;

- уточнення лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках;

- додаткове виділення коштів на харчування дітей учасників антитерористичної операції для відділу освіти, культури, молоді та спорту; на встановлення пандусів для КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» та КНП «Вовчанська центральна районна лікарня» та інше.

Ще одним із питань, які були прийняті на сесії районної ради, було питання про надання згоди відділу освіти, культури, молоді та спорту Вовчанської райдержадміністрації на користування службовими приміщеннями навчальних закладів Вовчанського району громадській організації «Кругозір. Мотивація» за спортивним напрямком.

Також депутати схвалили важливі питання комунальної власності, а саме: Про надання згоди на проведення демонтажу прибудови та виконання ремонту ганку нежитлової будівлі фельдшерського пункту с. Волохівка комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району»; про передачу лічильника тепла ТЕРМ-02-31 з балансу КНП «ЦРЛ» на баланс Вовчанського підприємства теплових мереж; про передачу майна з балансу Вовчанської районної ради на баланс Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та затвердження актів приймання-передачі.

Крім того, депутати прийняли відповідні рішення по питаннях, які були включені до порядку денного сесії як соціально важливі та невідкладні: Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Вовчанська центральна районна лікарня» на списання з балансу медичного обладнання спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району; про надання згоди на списання з балансу Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району частини нежитлового приміщення складу, розташованого за адресою м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15Г літера «Ф»; про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни меж населеного пункту селища Білий Колодязь на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Питання про передачу приміщення колишнього фельдшерського пункту с. Москалівка за адресою: вул. Садова, буд. 16/1 с. Москалівка, Вовчанський район, Харківська область до комунальної власності Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області» було виключено з порядку денного сесії як таке, що потребує доопрацювання.

В результаті обговорення з усіх питань було прийнято відповідні рішення.

 

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація