Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Заходи з нагоди Дня захисника України.

13.10.2020

13 жовтня 2020 року відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України. Це день пам’яті і пошани всіх, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України. У цей день ми висловлюємо подяку всім захисникам нашої Вітчизни, тим, хто вступив у смертельний двобій у Другій світовій війні, брав участь у так званих локальних воєнних конфліктах – миротворчій діяльності, учасників АТО і тих, хто несе сьогодні нелегку військову службу – мужніх нащадків козаків, які, взявши у своїх батьків звитяжний та визвольний дух, вірно стоять на варті миру та спокою держави, її територіальної цілісності.

Заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Кирило Оксень привітали присутніх зі святом - Днем захисника України.


Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих людей, хто віддав своє життя за наше краще майбутнє.

Від імені учасників зібрання прикордонники Вовчанського відділу Вовчанської прикордонної служби поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни; до пам′ятника воїнам-інтернаціаналістам; до пам′ятного знаку учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС; до пам’ятника Героям загиблим за Україну.

.

.

 

На сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація