Заходи з нагоди відкриття меморіальної дошки Громову Василю Петровичу

07.11.2020

07 листопада в м. Вовчанську відбувся урочистий мітинг з нагоди вшанування пам'яті та відкриття меморіальної дошки ветерану Другої світової війни, Заслуженому працівнику культури України, Почесному громадянину міста Вовчанська, засновнику народного аматорського хореографічного колективу «Радість» Вовчанського районного будинку культури Громову Василю Петровичу. Народний депутат України Дмитро Шенцев, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, громадськість та учасники народного аматорського хореографічного колективу «Радість» поклали квіти до підніжжя меморіальної дошки.

 

Людина-епоха, патріарх народного танцю, просто Учитель, – Василь Петрович Громов прожив 97 років, наповнених талантом і нескінченною життєвою енергією. Він писав багато віршів. Вийшли з друку три його збірки: перша в 2006 році – «Моя жизнь», в 2008 році друга – «Танец – мой труд, стихи – увлечение», а в 2010 році вийшла третя книга – «Мои стихи», що є прикладом для всіх нас, як треба радіти життю і цінити кожен прожитий день.  І в пам’ять про цю чудову людину, що назавжди залишається в серцях мешканців міста і району, Вовчанською районною радою було прийнято рішення про відкриття меморіальної дошки Василю Петровичу Громову.

Василь Петрович Громов духовно збагатив і передав любов до танцю більш ніж п’яти тисячам школярів і студентів, вчителів і курсантів, службовців і технічних працівників, які з любов’ю називали його «Наш маестро Громов». А два роки тому народному колективу «Радість» було присвоєно ім’я Василя Петровича Громова.


 

На сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація