Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Сесія Вовчанської районної ради

24.11.2020

24 листопада 2020 року відбулося позачергове засідання LI сесії VII скликання Вовчанської районної ради, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець.


На початку сесії голова районної ради Анатолій Степанець повідомив присутніх про дострокове припинення депутатських повноважень Голієнка В.М. та Шатковського А.О. у зв’язку з обранням їх депутатами Старосалтівської селищної ради VІІІ скликання.

На розгляд сесії винесено питання, які попередньо були обговорені і затверджені на засіданні постійних депутатських комісій.

Депутатським корпусом було внесено зміни до районного бюджету на 2020 рік. Враховуючи зміни в районному бюджеті, внесено зміни до Програми розвитку закладів охорони здоров’я Вовчанського району; Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району; Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Вовчанському районі; Комплексної програми по охороні державного кордону України підрозділами ДПСУ Харківського прикордонного загону в межах Вовчанського району; Програми діяльності комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення»; Програми діяльності Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району; Програми підтримки діяльності і відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою.

Також, депутати затвердили ряд питань щодо спільної комунальної власності та питання про встановлення Вовчанському підприємству теплових мереж тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії.

В результаті обговорення з усіх питань було прийнято відповідні рішення.

З результатами голосування депутатів та прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному веб-сайті районної ради в розділі "Рішення та протоколи сесій" головного меню.

 

 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація