Рішення X сесії VI скликання 28 липня 2011 року

Про порядок денний X сесії Вовчанської районної ради VІ скликання

Про внесення змін до рішення IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання  від 28.12.2010 р. № 35-VI «Про районний бюджет на 2011 рік».

Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Гатищенською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Рубіжненською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Старосалтівською селищною радою Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Хотімлянською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району Харківської області.

Про реорганізацію Шевченківської Першої загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Революційної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Білоколодязької лікарської амбулаторії Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Жовтневої Другої амбулаторії сімейного лікаря Жовтневої Другої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Новоолександрівського, Лозівського та Бакшеївського фельдшерських пунктів Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів нерухомості: нежитлових приміщень спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, розташованих за адресою: Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1Е (диспетчерська площею 77,6 кв. м) та Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1 (гараж площею 776,2 кв.м).

Про затвердження звіту про оцінку майна нежитлового приміщення в будівлі літ. «А-2», що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 1.

Про внесення змін до типу та назви Вовчанської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів № 7  Вовчанської районної ради Харківської області.

Про створення комунальної установи «Вовчанський будинок дитячої та юнацької творчості Вовчанської районної ради Харківської області».

Про внесення змін до назви рішення IX сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 10.06.2011 р. «Про реорганізацію Старосалтівської гімназії Вовчанської районної ради Харківської області в Старосалтівську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу О.М. Щербака Вовчанської районної ради Харківської області».

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Вовчанською районною радою та Молодівською сільською радою Вовчанського району Харківської області.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

 

На сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація