Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Розпорядження про скликання сесії від 09.08.11

 

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 09.08.2011 р. 13_

 

Про скликання XІ сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування     в Україні» скликати XІ сесію Вовчанської районної ради VI скликання 08 вересня 2011 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2011 року».

2. Про внесення змін до рішення IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання  від 28.12.2010 р. № 35-VI «Про районний бюджет на 2011 рік».

3. Про затвердження «Програми вдосконалення функціонування роздрібних ринків у Вовчанському районі до 2016 року».

4. Про внесення змін до «Програми охорони та раціонального використання земель у Вовчанському районі Харківської області на 2011-2015 роки».

5. Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус», затвердженої рішенням ІV (позачергової) сесії VІ скликання від 28 грудня 2010 року.

6. Про хід виконання програми «Питна вода Вовчанського району на 2008-2012 роки».

7. Про хід виконання програми «Розвиток дошкільної освіти у Вовчанському районі на 2008-2011 роки»  .

8. Про виконання програми соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2011.

9. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Жовтневою Другою сільською  радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

10. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Хотімлянською сільською  радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

11. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Революційною сільською  радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

12. Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою  та Вовчанською міською радою Вовчанського району Харківської області.

13. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі  Жовтневої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, Пролетарського фельдшерського пункту, Радянського фельдшерського пункту та Червоноармійського Першого фельдшерського пункту Червоноармійської Першої сільської ради  Вовчанського району Харківської області.

14. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі фельдшерського пункту села Плетенівка Вовчанського району Харківської області.

15. Про зміну категорії населених пунктів Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

16. Про зміну категорії населеного пункту Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області.

17. Про зміну категорії населеного пункту Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

18. Про зміну категорії населеного пункту Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

19. Про зміну категорії населеного пункту Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

20. Про зміну категорії населеного пункту Гонтарівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

21. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

22. Про районну профільну комісію з питань створення фермерських господарств.

23. Про припинення діяльності підрозділу комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська ЦРЛ» фельдшерського пункту с. Дігтярне Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

24. Про припинення діяльності підрозділу комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська ЦРЛ» фельдшерського пункту с. Українське Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

25. Про погодження кандидатури на посаду директора Пролетарської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

26. Про погодження кандидатури на посаду директора Вовчанського будинку дитячої творчості Вовчанської районної ради Харківської області.

27. Про списання з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації автомобіля ГАЗ 52-04, державний номер 43-14 ХАТ.

28. Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація