Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення XI сесії VI скликання 08 вересня 2011 року

Про порядок денний XІ сесії Вовчанської районної ради VІ скликання

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2011 року».

Про внесення змін до рішення IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради  VI скликання  від 28.12.2010 р. № 35-VI «Про районний бюджет на 2011 рік».

Про затвердження «Програми вдосконалення функціонування роздрібних ринків у Вовчанському районі до 2016 року».

Про внесення змін до «Програми охорони та раціонального використання земель у Вовчанському районі Харківської області на 2011 – 2015 роки», затвердженої рішенням   V сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 27 січня 2011 року.

Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус» на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням  ІV (позачергової) сесії VІ скликання від 28 грудня 2010 року.

Про хід виконання програми «Розвиток дошкільної освіти у Вовчанському районі на   2008 – 2011 роки», затвердженої рішенням XXVІI сесії Вовчанської районної ради V скликання від  17 липня 2008 року .

Про хід виконання програми «Питна вода Вовчанського району на 2008 – 2012 роки», затвердженої рішенням XXVI сесії Вовчанської районної ради V скликання від 29 травня 2008 року.

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Вовчанського району за І півріччя 2011 року.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Жовтневою Другою сільською  радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на  2011 рік

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Хотімлянською сільською  радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Революційною сільською  радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

Про затвердження угоди про надання субвенції між Вовчанською районною радою та Вовчанською міською радою Харківської області.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Жовтневої амбулаторії сімейної медицини, Пролетарського фельдшерського пункту, Радянського фельдшерського пункту та Червоноармійського Першого фельдшерського пункту Червоноармійської Першої сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Білоколодязької лікарської амбулаторії Білоколодязької  селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі фельдшерського пункту села Плетенівка Вовчанської міської ради Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Волохівського фельдшерського пункту Волохівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Огірцевського фельдшерського пункту Гатищенської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Землянської амбулаторії сімейної медицини Землянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Нестернянського фельдшерського пункту Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Петропавлівського фельдшерського пункту Петропавлівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Різниківського фельдшерського пункту Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Старицького фельдшерського пункту Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про зміну категорії населених пунктів Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про зміну категорії населеного пункту Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про зміну категорії населеного пункту Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про зміну категорії населеного пункту Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про зміну категорії населеного пункту Гонтарівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про районну профільну комісію з питань створення фермерських господарств.

Про припинення діяльності підрозділу комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська ЦРЛ» фельдшерського пункту с. Дігтярне Нестернянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про припинення діяльності підрозділу комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська ЦРЛ» фельдшерського пункту с. Українка Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про погодження кандидатури на посаду директора Пролетарської загальноосвітньої школи  І – ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

Про погодження кандидатури на посаду директора Вовчанського будинку дитячої творчості Вовчанської районної ради Харківської області.

Про списання з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації автомобіля ГАЗ 52-04, державний номер 43-14 ХАТ.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація