Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Розпорядження про скликання XII сесії від 28.09.11 року

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

від    28.09.2011 р. №   14__

 

 

Про скликання XІІ сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати XІІ сесію Вовчанської районної ради VI скликання 27 жовтня 2011 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Звіт голови Вовчанської районної ради про свою діяльність за період з листопада   2010 року по жовтень 2011 року.

2. Про внесення змін до рішення IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання  від 28.12.2010 р. № 35-VI «Про районний бюджет на 2011 рік».

3. Про затвердження угод на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2012 рік на виконання районних програм.

4. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

5. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Жовтневою Другою сільською радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

6. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Хотімлянською сільською радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

7. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Захарівського ФП  Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

8. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Гонтарівської амбулаторії загальної практики та Томахівського фельдшерського пункту Гонтарівської сільської ради Вовчанського району Харківської області

9. Про затвердження акту прийому-передачі матеріальних цінностей та обладнання Шевченківської Першої загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області Революційній загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

10.  Про затвердження акту прийому-передачі будівлі Білоколодязької амбулаторії до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району від Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

11.  Про затвердження акту прийому-передачі будівлі Волохівського ФП до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

12.  Про затвердження акту прийому-передачі будівлі  Огірцевського ФП до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

13.  Про затвердження акту прийому-передачі будівлі Петропавлівського ФП до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

14.  Про затвердження акту прийому-передачі будівлі Плетенівського ФП до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

15.  Про затвердження акту прийому-передачі будівлі Землянської амбулаторії сімейної медицини до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

16.  Про затвердження акту прийому-передачі будівлі Різниківського ФП до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

17.  Про затвердження акту прийому-передачі будівлі Нестернянського ФП до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

18.  Про затвердження акту прийому-передачі будівлі Старицького ФП до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

19.  Про затвердження акту прийому-передачі до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

20. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Жовтневої амбулаторії сімейної медицини, Пролетарського ФП, Радянського ФП, Червоноармійського ФП Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

21.  Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Жовтневої Другої амбулаторії сімейного лікаря Жовтневої Другої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

22.  Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Новоолександрівського, Лозівського та Бакшеївського фельдшерських пунктів Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

23.  Про зміну категорії населеного пункту Вовчанської міської ради Харківської області.

24.  Про внесення змін до назви Вовчанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Харківської області.

25.  Про введення до штатного розпису міжшкільного навчально-виробничого комбінату Вовчанської районної ради Харківської області однієї посади водія транспортного засобу (автобусу).

26.  Про звільнення від плати окремих категорій батьків за утримання і перебування їх дітей у Вовчанській загальноосвітній школі-інтернаті № 5 м. Вовчанська.

27.  Про затвердження Порядку списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

28.  Про списання з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації автомобіля ВАЗ 21213, державний номер 44-42 ХАВ.

29.   Про списання з балансу КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» автомобілів ЗАЗ 110206, державний номер 04028 ХВ та ГАЗ 53, державний номер 39-74 ХАП.

30.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь земельних ділянок приватної власності  громадян для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Червоноармійської Першої сільської ради  Вовчанського району Харківської області.

31.  Про затвердження районної програми «Забезпечення судово-правової реформи і діяльності Вовчанського районного суду Харківської області на 2011 – 2013 роки».

32.  Різне.

 

 

 

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 

На сайті

На даний момент 35 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація