Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Розпорядження про скликання XIV сесії від 16.11.11 року

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 16.11.2011 р. 16__

 

Про скликання XІV сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування     в Україні» скликати XІV сесію Вовчанської районної ради VI скликання 22 грудня 2011 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до рішення IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання  від 28.12.2010 р. № 35-VI «Про районний бюджет на 2011 рік».

2. Про затвердження Програми збереження та розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Вовчанського району на 2011 – 2015 роки.

3. Про затвердження Програми розвитку архівної справи у Вовчанському районі на   2012 – 2017 роки.

4. Про затвердження Місцевої цільової програми розвитку цивільного захисту (цивільної оборони) Вовчанського району Харківської області на 2011 – 2013 роки.

5. Про внесення змін до районної програми «Запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру у Вовчанському районі Харківської області на   2008–2015 роки».

6. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності будівлі Хотімлянської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

7. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Захарівського фельдшерського пункту  Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

8. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Гонтарівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та Томахівського фельдшерського пункту Гонтарівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

9. Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Жовтневої амбулаторії загальної практики –  сімейної медицини, Пролетарського, Радянського, Червоноармійського фельдшерських пунктів Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

10.  Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі Вовчанського міського будинку культури за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гагаріна, 10  та затвердження акту прийому-передачі.

11.  Про затвердження акту прийому-передачі будівель Жовтневої Другої амбулаторії сімейного лікаря до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району від Жовтневої Другої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

12.  Про затвердження акту прийому-передачі будівель Новоолександрівського, Лозівського та Бакшеївського фельдшерських пунктів до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району від Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

13.  Про затвердження Переліку суб’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

14.  Про затвердження Порядку управління районними комунальними установами, закладами та майном територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

15.  Про внесення змін до рішення XII сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 211-VI від 27.10.2011 р. «Про затвердження Порядку списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району».

16.  Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, що перебуває в управлінні Вовчанської районної ради, затвердженої рішенням XXXIV сесії Вовчанської районної ради V скликання від 02.04.2009 р.

17.  Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

18.  Про надання згоди на передачу автомобіля ГАЗ-3110 із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району в комунальну власність Вовчанської міської ради.

19.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої на території Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області за межами населених пунктів, для передачі у користування на умовах оренди ТОВ «УКРТАУЕР».

20.  Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 

На сайті

На даний момент 40 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація