Рішення XIV сесії VI скликання 22 грудня 2011 року

Про внесення змін до рішення IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання  від 28.12.2010 р. № 35-VI «Про районний бюджет на 2011 рік».

Про затвердження Програми збереження та розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Вовчанського району на 2012 – 2015 роки.

Про затвердження Програми розвитку архівної справи у Вовчанському районі на  2012 – 2017 роки.

Про затвердження цільової програми розвитку цивільного захисту (цивільної оборони) Вовчанського району Харківської області на 2011 – 2013 роки.

Про внесення змін до районної програми «Запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру у Вовчанському районі Харківської області на 2008 – 2015 роки».

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності будівлі Хотімлянської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Захарівського фельдшерського пункту  Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Гонтарівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та Томахівського фельдшерського пункту Гонтарівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Жовтневої амбулаторії загальної практики –  сімейної медицини, Пролетарського та Радянського фельдшерських пунктів Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі та майна Вовчанського міського будинку культури за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гагаріна, 10.

Про затвердження акту прийому-передачі будівель Жовтневої Другої амбулаторії сімейного лікаря до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району від Жовтневої Другої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження актів прийому-передачі будівель Лозівського та Бакшеївського фельдшерських пунктів до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району від Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Порядку управління підприємствами, установами, організаціями та закладами, що є суб’єктами спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та перебувають в управлінні Вовчанської районної ради Харківської області.

Про внесення змін до рішення XII сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 211-VI від 27.10.2011 р. «Про затвердження Порядку списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району».

Про затвердження Порядку передачі в оренду майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, що перебуває в управлінні Вовчанської районної ради, Положення про приватизацію об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, що перебуває в управлінні Вовчанської районної ради Харківської області, та Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої на території Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області за межами населених пунктів, для передачі у користування на умовах оренди ТОВ «УКРТАУЕР».

Про продовження терміну дії Програми по упорядкуванню обліку об’єктів нерухомого майна, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та перебувають в управлінні Вовчанської районної ради, на 2008 – 2011 роки, затвердженої рішенням XXV сесії Вовчанської районної ради V скликання  від 22.04.2008 р., на період до 2014 року.

Про розгляд Аналітичної довідки стосовно стану майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та показників фінансово-господарського діяльності районних комунальних підприємств, установ та закладів за 9 місяців 2011 року.

Про передачу в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, що перебувають в управлінні Вовчанської районної ради.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель фельдшерських пунктів с. Вовчанські Хутори та с. Покаляне Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівель Іванівського фельдшерського пункту Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про надання дозволу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району ігрового майданчика зі штучним покриттям.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Гатищенською сільською радою Вовчанського району Харківської області та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Червоноармійською Першою сільською радою та Вовчанською районною радою на 2011 рік.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

span style=

 

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація